Bądź fit z najmodniejszymi aplikacjami!

Nadeszła długo wyczekiwana wiosna, a wraz z nią rozpoczął się czas intensywnych ćwiczeń, wszystko w trosce o własne ciało. Chęć zrzucenia zgromadzonych zimą nadprogramowych kilogramów pojawia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Z pomocą przychodzą najmodniejsze aplikacje. W czasach, kiedy urządzenia elektroniczne są nieodłącznym elementem wielu ludzi, jest to atrakcyjne rozwiązanie.

Jaką aplikację wybrać? Wszystko zależy od tego, na jakiej funkcjonalności nam zależy. Mogą monitorować stan zdrowia, kondycji fizycznej. Są swego rodzaju motywatorem. Wśród najpopularniejszych aplikacji jest Endomondo Sport Tracker. Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Mogą z niej korzystać osoby jeżdżące na rowerze, rolkach, uprawiające nordic walking, biegacze i nie tylko. Co rejestrowane jest za pomocą Endomondo? Trasa, czas, dystans, tempo, kalorie. Co więcej, Endomondo może pełnić rolę trenera osobistego, który proponuje gotowe interwałowe programy treningowe. Aplikacja jest kompatybilna z portalami społecznościowymi, co oznacza, że wyniki mogą być publikowane na osi czasu.

Aplikacja może pełnić rolę trenera personalnego. Przykładem jest Fitness Buddy. Twój prywatny trener pomoże Ci osiągnąć idealną sylwetkę. Aplikacja zawiera około 1700 ćwiczeń z dołączonymi filmami video, a także ilustracjami. Ćwiczenia są przeznaczone na wszystkie partie ciała. Skorzystać można również z rejestratora wagi i wymiarów ciała.

Redukcję wagi ciała może wspomóc korzystanie z Calorie Counter. Aplikacja posiada bogatą bazę produktów, a także dań serwowanych w dużych sieciach restauracji, każdy posiada szczegółowe dane wraz z wartościami odżywczymi. Umożliwia to odnotowywanie liczby spożywanych kalorii. Dodatkowo w aplikacji znajduje się taka funkcja jak dzienników treningów.

Aplikacji będących sprzymierzeńcami w walce o doskonałą sylwetkę jest wiele. Spośród nich każdy znajdzie coś dla siebie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *